06 33 26 09 53 Woldjerspoorweg 5a, 9723 ER Groningen

Veldindeling trainingen

Waar traint welk team op welke dag en hoe is de verdeling op een veld.


Afbeelding 1: Bij 4 teams op één veld

Afbeelding 2: Bij 2 teams op één veld

Veld 1


Deze indeling geldt voor zowel veld 1 (kunstgras) als voor het veld 2 (gras).


Maandag

  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO8-1, JO8-2, JO8-3  |  Veld 1B (half veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO9-1, JO9-2, JO9-3  |  Veld 1A (half veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO10-1, 10-2, 10-3, 10-4, 10-5  |  Veld 2A1,2B (3/4 veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  MO11-1  |  Veld 2A2 (kwart veld)
  • 19:00 – 20:00 uur  |  JO11-1  |  Veld 2A (half veld)
  • 19:00 – 20:15 uur  |  JO12-1, JO12-2, MO12-1  |  Veld 1A (half veld)
  • 19:00 – 20:30 uur  |  MO17-1  |  Veld 1B (half veld)
  • 20:30 – 21:45 uur  |  Zaterdag 2  |  Veld 1 (heel veld)


Dinsdag

  • 18:30 – 20:00 uur  |  JO15-1  |  Veld 1B (half veld)
  • 18:30 – 20:00 uur  |  JO19-1  |  Veld 1A (half veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  2e senioren  |  Veld 2A (half veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  1e senioren  |  Veld 1A (half veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  3e, 4e, en 5e senioren  |  Veld 1B (half veld)


Woensdag

  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO7 blauw, groen en rood  |  Veld 1A1 (kwart veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO8-1, JO8-2, JO8-3  |  Veld 2B (half veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO9-1, JO9-2, JO9-3  |  Veld 2A (half veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO10-1, 10-2, 10-3, 10-4, 10-5  |  Veld 1B+1A2 (3/4 veld)
  • 19:00 – 20:00 uur  |  JO11-1  |  Veld 1A1 (kwart veld)
  • 19:00 – 20:15 uur  |  JO12-1, JO12-2, MO12-1  |  Veld 1B+1A2 (3/4 veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  Vrouwen  |  Veld 1A (half veld)
  • 20:30 – 21:45 uur  |  Zaterdag 2  |  Veld 1B (half veld)


Donderdag

  • 17:30 – 18:30 uur  |  Sedoc Voetbalschool  |  Veld 1 (heel veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  MO11-1  |  Veld 2A (half veld)
  • 18:30 – 20:00 uur  |  JO15-1  |  Veld 1A (half veld)
  • 18:30 – 20:00 uur  |  JO19-1  |  Veld 1B (half veld)
  • 19:15 – 20:45 uur  |  MO17-1  |  Veld 2A (half veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  2e senioren  |  Veld 1B (half veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  1e senioren  |  Veld 1A (half veld)


Zaterdag

  • 10:00 – 11:00 uur  |  Kabouters  |  Veld 2A (half veld)
Speelschema
Woensdag 24 april
Omlandia JO10-1
18:30
Engelbert JO10-1
Donderdag 25 april
ASVB 2
19:00
Engelbert 2
SJO De Marne MO17-1
19:00
Engelbert MO17-1
Zondag 28 april
Amicitia VMC 3
12:30
Engelbert 5
Engelbert 1
14:30
ASVB 1
bekijk meer
Volgende wedstrijd
Engelbert 1
28 apr.
14:30
vs
ASVB 1
Engelbert 1
12 mei
14:30
vs
Weerdinge 1
Groninger Boys 1
20 mei
14:00
vs
Engelbert 1
3e klasse B
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Peize 1
Peize 1
22
17
5
0
56
2.
EHS'85 1
EHS'85 1
22
12
1
9
37
3.
Gieten 1
Gieten 1
22
11
2
9
35
4.
Muntendam 1
Muntendam 1
22
11
2
9
35
5.
Titan 1
Titan 1
21
9
5
7
32
6.
SVZ 1
SVZ 1
21
9
5
7
32
7.
Groninger Boys 1
Groninger Boys 1
22
9
5
8
32
8.
Noordster 1
Noordster 1
22
9
4
9
31
9.
Actief 1
Actief 1
22
7
9
6
30
10.
ASVB 1
ASVB 1
20
8
2
10
26
11.
Weerdinge 1
Weerdinge 1
22
6
8
8
26
12.
Westerwolde 1
Westerwolde 1
22
6
3
13
21
13.
Veelerveen 1
Veelerveen 1
22
5
5
12
20
14.
Engelbert 1
Engelbert 1
22
4
2
16
14
Hoofdsponsor
footerstats

Sinds 1930

footerstats

500 Leden

footerstats

3e klasse

De dorpsclub waar voetbal leeft: Woldjerspoorweg 5a, 9723 ER Groningen Neem contact op