06 33 26 09 53 Woldjerspoorweg 5a, 9723 ER Groningen

Veldindeling trainingen

Waar traint welk team op welke dag en hoe is de verdeling op een veld.


Afbeelding 1: Bij 4 teams op één veld

Afbeelding 2: Bij 2 teams op één veld

Veld 1


Deze indeling geldt voor zowel veld 1 (kunstgras) als voor het veld 2 (gras).


Maandag

  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO8-1, JO8-2, JO8-3  |  Veld 1B (half veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO9-1, JO9-2, JO9-3  |  Veld 1A (half veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO10-1, 10-2, 10-3, 10-4, 10-5  |  Veld 2A1,2B (3/4 veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  MO11-1  |  Veld 2A2 (kwart veld)
  • 19:00 – 20:00 uur  |  JO11-1  |  Veld 2A (half veld)
  • 19:00 – 20:15 uur  |  JO12-1, JO12-2, MO12-1  |  Veld 1A (half veld)
  • 19:00 – 20:30 uur  |  MO17-1  |  Veld 1B (half veld)
  • 20:30 – 21:45 uur  |  Zaterdag 2  |  Veld 1 (heel veld)


Dinsdag

  • 18:30 – 20:00 uur  |  JO15-1  |  Veld 1B (half veld)
  • 18:30 – 20:00 uur  |  JO19-1  |  Veld 1A (half veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  2e senioren  |  Veld 2A (half veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  1e senioren  |  Veld 1A (half veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  3e, 4e, en 5e senioren  |  Veld 1B (half veld)


Woensdag

  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO7 blauw, groen en rood  |  Veld 1A1 (kwart veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO8-1, JO8-2, JO8-3  |  Veld 2B (half veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO9-1, JO9-2, JO9-3  |  Veld 2A (half veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  JO10-1, 10-2, 10-3, 10-4, 10-5  |  Veld 1B+1A2 (3/4 veld)
  • 19:00 – 20:00 uur  |  JO11-1  |  Veld 1A1 (kwart veld)
  • 19:00 – 20:15 uur  |  JO12-1, JO12-2, MO12-1  |  Veld 1B+1A2 (3/4 veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  Vrouwen  |  Veld 1A (half veld)
  • 20:30 – 21:45 uur  |  Zaterdag 2  |  Veld 1B (half veld)


Donderdag

  • 17:30 – 18:30 uur  |  Sedoc Voetbalschool  |  Veld 1 (heel veld)
  • 18:00 – 19:00 uur  |  MO11-1  |  Veld 2A (half veld)
  • 18:30 – 20:00 uur  |  JO15-1  |  Veld 1A (half veld)
  • 18:30 – 20:00 uur  |  JO19-1  |  Veld 1B (half veld)
  • 19:15 – 20:45 uur  |  MO17-1  |  Veld 2A (half veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  2e senioren  |  Veld 1B (half veld)
  • 20:00 – 21:30 uur  |  1e senioren  |  Veld 1A (half veld)


Zaterdag

  • 10:00 – 11:00 uur  |  Kabouters  |  Veld 2A (half veld)
Speelschema
Zondag 4 december
Engelbert 5
10:00
Engelbert 4
Helpman 4
10:00
Engelbert 2
Engelbert 3
12:15
BNC 2
Actief 1
14:00
Engelbert 1
Zaterdag 10 december
Be Quick 1887 JO10-1
08:30
Engelbert JO10-1
bekijk meer
Volgende wedstrijd
Actief 1
4 dec.
14:00
vs
Engelbert 1
Engelbert 1
11 dec.
14:30
vs
Gieten 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
FC Lewenborg 1
FC Lewenborg 1
9
8
1
0
25
2.
Engelbert 1
Engelbert 1
9
6
1
2
19
3.
Westerwolde 1
Westerwolde 1
9
5
1
3
16
4.
SVZ 1
SVZ 1
9
5
0
4
15
5.
Groninger Boys 1
Groninger Boys 1
9
4
2
3
14
6.
ZNC 1
ZNC 1
9
4
2
3
14
7.
Gieten 1
Gieten 1
9
4
1
4
13
8.
Actief 1
Actief 1
9
4
0
5
12
9.
Muntendam 1
Muntendam 1
9
3
3
3
12
10.
MOVV 1
MOVV 1
9
3
0
6
9
11.
LEO (Loon) 1
LEO (Loon) 1
9
2
0
7
6
12.
PJC 1
PJC 1
9
0
1
8
1
Hoofdsponsor
footerstats

Sinds 1930

footerstats

500 Leden

footerstats

3e klasse

De gezelligste club van Groningen: Woldjerspoorweg 5a, 9723 ER Groningen Neem contact op