06 33 26 09 53 Woldjerspoorweg 5a, 9723 ER Groningen
Voorlopige teamindeling 2024/2025

Hierbij de voorlopige teamindeling voor komend seizoen. 


Doordat we enorm groeien is het beleid daarop aangepast, zie explainer. Er kunnen nog extra spelers bijkomen waardoor er wellicht wat kan veranderen in de indeling en de aantallen teams. De definitieve indeling wordt op 31 juli bekend gemaakt. 


JO7


JO7-1

  1. Soekhoe, Manuel
  2. Keizer, Luca
  3. Vlap, Steven
  4. Jansen, Pux
  5. Woude, Julius
  6. Winkel, Thijmen
  7. Bacuna, Leandro


JO7-2

  1. Mulder, Figo
  2. Santini, Noah
  3. Rispens, Otis
  4. Lunter, Bram
  5. Kampstra, Flynn
  6. Braams, Mick
  7. Weeber, Vigo


JO7-3

  1. Greven, Noa
  2. Ouwehand, Feline
  3. de Vries, Thije
  4. Wageman, Tygo
  5. Bouwkamp, Milou
  6. Colijn, Julien


Trainers/leiders

Bert Greven


JO8


Er komt misschient nog een team bij. Voor 15 juni moeten zich dan nog extra spelers aanmelden. Hierna kan er geen team meer aangevraagd worden bij de KNVB. Dat kan pas weer na de 1e fase. 


JO8-1

  1. Ubels, Chris
  2. Staal, Julan
  3. Asperen, Sven van
  4. Brockhus, Mees
  5. Hooiveld, Brandon
  6. Loomans, Dave
  7. Snijder, Julian


Trainers/leiders

Arjan van asperen
Steve Loomans
Hermann Hooiveld
Joeri Venekamp


JO8-2

  1. Jansen, Sven
  2. Jansen, Nils
  3. kienhuis, Otis
  4. Bosch, Ruben
  5. Kamps, Senn
  6. Veenstra, Seppe
  7. Ijmker, Jesper
  8. Chan, Luèn


Trainers/leiders

Steve Loomans
Hermann Hooiveld
Joeri Venekamp


JO8-3

  1. Drewes, Liëm
  2. Venekamp, Gijs
  3. kienhuis, Otis
  4. Koster, Noud
  5. Rekker, Ivan
  6. Zwerver, Levi
  7. Hoekstra, Jonah
  8. Oosta, Pieter


Trainers/leiders

Joeri Venekamp

Steve Loomans
Hermann Hooiveld


JO9


JO9-1

  1. Riemersma, Floris
  2. Venema, Niek
  3. Feenstra, Jens Julian
  4. Arends, Joas
  5. Pot, Merijn
  6. Maris, Owen
  7. Walters, Sem
  8. Heide, Thijs van der


Trainers/leiders

Sigward Feenstra
Ralf Boerema
Ronald Koops


Klasse
Hoofdklasse


JO9-2

  1. Koops, Iven
  2. Kirschbaum, Leif
  3. Beemsterboer, Lucas
  4. Boerema, Daan
  5. Rispens, Tex
  6. Krooneman, Pepijn
  7. Santini, Saulo
  8. Swalue, Lenn


Trainers/leiders

Sigward Feenstra
Ralf Boerema
Ronald Koops


Klasse
2e 


JO9-3

  1. Akkerman, Asaya
  2. Aurich, Floris van
  3. Reis, Hugo
  4. Scholtens, Luuk
  5. Siebring, Feline
  6. Mulder, Roef
  7. Bouwkamp, Jippe
  8. Etzi, Luna
  9. Einhaus, Saar


Klasse
3e


JO9-4

  1. Beukema, Olivier
  2. Bos, Joël
  3. Plaa, Noud de
  4. Woudstra, Morris Mart
  5. Sietsma, Thies
  6. Milan, Detz
  7. Roggen, Stijn


Klasse

3e


JO10


JO10-1

  1. Jonge, Dean de
  2. Veen, Guus van der
  3. Ehrhardt, Jesse
  4. Noordhuis, Joäz
  5. Top, Kees
  6. Risselada, Roelof
  7. Meulman, Saul
  8. Santing, Tigon


Trainers/leiders

Ferdy de Jonge
Bob Santing
Jurjen Top

Klasse
Hoofdklasse  


JO10-2

  1. Westen, Aran
  2. Wilken, Daan
  3. Wierenga, Finn
  4. Weeber, Juliën
  5. Smalbil, Nout
  6. Dam, Ruben
  7. Blokzijl, Toon
  8. Groot, Luuk de


Trainers/leiders

Wouter Dam
Keesjan Westen


Klasse
2e


JO10-3

  1. Ammous, Ammar
  2. Veen, David van der
  3. Vlasblom, Duuk
  4. Oosten, Niels van
  5. Kracht, Tom
  6. Roon, Sara van
  7. Drent, Linde
  8. Groen, Luca


Trainers/leiders

Dineke van Oosten


Klasse
3e


JO11


JO11-1

  1. Smit, Daley
  2. Visser, Finn
  3. Westers, Jens
  4. Kirschbaum, Mats
  5. Cornelissen, Pascal
  6. Arends, Quinn
  7. Weeber, Silvan
  8. Nijnuis, Syenna
  9. Folkersma, Tijn Espen
  10. Pot, Joris


Trainers/leiders

Dion Folkserma
Patrick Nijnuis


Klasse
Hoofdklasse


JO11-2

  1. Urban, Hannah
  2. Rodenboog, Harm
  3. Drijfhout, Joep
  4. Drewes, Kai
  5. Jong, Levi de
  6. Albracht, Silven
  7. Olde Bijvank, Thijs
  8. Wit, Ties
  9. Urban, Tobias
  10. Gruiter, Thim van de
  11. Visser, Jaéll


Trainers/leiders

Gerrit Urban


Klasse
2e


JO11-3

  1. Najafi, Abolfazl
  2. Dijkma, Bram
  3. Jager, Daryl de
  4. Vissering, Jesper Siard
  5. Drenth, Levi
  6. Bekker, Matias
  7. Santini, Matthias
  8. Brandsma, Max
  9. Grasdijk, Sem
  10. Al-Hileisi, Djibriel
  11. Possemis, Riley Rieks


Trainers/leiders

Emiel Bekker
Matteo Santini


Klasse
3e


JO12

Bij de JO12-4 moeten nog extra spelers.


JO12-1

  1. Beerthuizen, Bastiaan
  2. Jansen, Douwe Herman
  3. Beijersbergen van Henegouwen, Floor
  4. Tulner, Guido
  5. Eerden, Joah van
  6. Trijbels, Levy
  7. Noordhuis, Loïc
  8. Plantenga, Mink
  9. Kappen, Yip
  10. Evi (proef)



Trainers/leiders

Collin Brugge 
Tjakko Trijbels
Milan Wolters
Jeroen Beijersbergen van Henegouwen

Klasse
1e


JO12-2

  1. Meiring, Aaron
  2. Groot, Bram Oscar De
  3. Blokzijl, Guus
  4. Deen, Luuk van der
  5. Leeuw, Melle de
  6. Top, Xiem
  7. Brandsma, Sem
  8. Hardenberg, Tom
  9. Einhaus, Niek
  10. Liz (proef) 


Trainers/leiders

Ralph Hardenberg
Berend de Groot


Klasse
2e


JO12-3

  1. Stel, Teije
  2. Mulder, Gers
  3. Bouwkamp, Hugo
  4. Eckenhaussen, Jesse
  5. Klunder, Kees Lutte
  6. Klinge, Rijk
  7. Ammous, Sofian
  8. Rusticus, Vince
  9. Hummel, Thygo
  10. Meiring, Aaron


Trainers/leiders

Henk Klinge


Klasse
3e


JO12-4

  1. Roon, Ties van
  2. Winkel, Bram
  3. Blij, Sven van der
  4. Leicester, Xavi
  5. Risselada, Maarten
  6. Joosten, Max
  7. Voots, Siem


Trainers/leiders

Jelle van Roon


Klasse
3e


JO13

De JO12-1 van seizoen 2023/2024 is opgesplitst. 5 Spelers gaan naar JO14 en de rest naar JO13. Dit is de enige oplossing voor 2 volwaardige teams.


JO13-1

  1. Cate, Espen ten
  2. Koopman, Marthijs
  3. Rutgers, Mees
  4. Jonge, Owen de
  5. Gaast, Rijk van der
  6. Schoonhoven, Thijmen
  7. Kunst, Brody
  8. Rijszen, Herman van
  9. Siebring, Jelmer 
  10. Engelen, Matthijs van
  11. Lode, Noah
  12. Grouve, Sam
  13. Taselaar, Thijs
  14. Dijkman, Thomas
  15. Hummel, Zi-Cai


Klasse

2e


JO14

De JO12-1 is opgesplitst, 5 spelers gaan naar JO14 en de rest naar JO13. Dit is de enige oplossing voor 2 volwaardige teams.


JO14-1

  1. Venekamp, Boris
  2. Zwart, Daan
  3. Kruize, Ischa
  4. Admiraal, Joep
  5. Eising, Joris
  6. Mittendorff, Matthijs
  7. Boskers, Niels
  8. Thijm, Steven
  9. Verhagen, Tim
  10. Boer, Tygo Warner
  11. Klinge, Rik
  12. Visser, Lars
  13. Heuven, Ivo van
  14. Greven, Nick
  15. Ciftci, Noah
  16. Einhaus, Stijn
  17. Arends, Tygo
  18. Witt, Milan de


Trainers/leiders

Joeri Venekamp
Sander Admiraal


Klasse
3e


JO19


JO19-1

  1. Kooi, Ids van der
  2. Raspe, Dylan
  3. Voots, Kein
  4. Huiskes, Mander
  5. Bolhuis, Jim
  6. Nijborg, Nolan
  7. Nijborg, Rev
  8. Jansen, Storm
  9. Klompstra, wesley
  10. Zhu, Justin
  11. Kappen, Sem


Trainers/leiders

Mike Huijkes
Niels Kappen


Klasse
2e


MO13

Er zullen nog 3 dames van de MO13 naar de MO15 gaan om het evenredig te verdelen.


MO13-1

  1. Visser, Djessly
  2. Klinge, Emma
  3. Elzinga, Esmee
  4. Wijnsma, Esperanza
  5. Wees, Fenne van
  6. Stege, Floortje van der
  7. Laan, Hayley van der
  8. Voerman, Juliët
  9. Meijer, Linde
  10. Westers, Merlynn
  11. Huiskes, Ydwer
  12. Greven, Zoë
  13. Holthuis, Vajén
  14. Braak, Josephine van
  15. Sopacua, Lise
  16. Koops, Isa
  17. Groen, Jade Naomi
  18. Balili, Morisa
  19. Vermeulen, Lise Lotte
  20. Zwart, Sofie
  21. Sietsma, Elin


Trainers/leiders

Edwin Greven
Elena Balili


Klasse
2e


MO15

Er zullen nog 3 dames van de MO13 naar de MO15 gaan om het evenredig te verdelen.


MO15-1

  1. Havekort, Bo
  2. Reddingius, Brecht
  3. Rauwerda, Fay
  4. Brinkman, Fiene
  5. Homminga, Lente
  6. Boer, Noa de
  7. Tiel Groenestege, Noëla
  8. Bouman, Veerle
  9. Gruiter, Roos van de
  10. Quintero Jansma, Marina
  11. Coster, Cherléne
  12. Anouk (proef)


Trainers/leiders

Yme Bouman
Jos Brinkman


Klasse
3e


MO20


MO20-1

  1. Balili, Elena
  2. Bont, Kamille de
  3. Bos, Isa
  4. Brinkman, Lente Annelie
  5. Bulthuis, Vera
  6. Gnodde, Lizzy
  7. Greven, Wendy
  8. Klompstra, Melissa
  9. Koerts, Femke
  10. Kruize, Zoey
  11. Raspe, Megan
  12. Rosema, Cheneya
  13. Stapert, Kaitlyn
  14. Wakeren, Kyra van
  15. Walthaus, Isa
  16. Zijlstra, Charissa
  17. Saffar, Janita


Trainers/leiders
Edwin Greven
Arjan Raspe


Klasse
1e





   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Hessel Veenstra - 01 juni, 2024
Volgende wedstrijd
3e klasse B
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Peize 1
Peize 1
26
18
7
1
61
2.
EHS'85 1
EHS'85 1
26
14
1
11
43
3.
Groninger Boys 1
Groninger Boys 1
26
12
6
8
42
4.
Titan 1
Titan 1
26
11
8
7
41
5.
Gieten 1
Gieten 1
26
13
2
11
41
6.
Muntendam 1
Muntendam 1
26
12
4
10
40
7.
Noordster 1
Noordster 1
26
11
5
10
38
8.
SVZ 1
SVZ 1
26
10
6
10
36
9.
ASVB 1
ASVB 1
26
11
3
12
36
10.
Actief 1
Actief 1
26
8
9
9
33
11.
Weerdinge 1
Weerdinge 1
26
6
9
11
27
12.
Westerwolde 1
Westerwolde 1
26
8
3
15
27
13.
Veelerveen 1
Veelerveen 1
26
6
5
15
23
14.
Engelbert 1
Engelbert 1
26
7
2
17
23
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor